Informace o obchodu

Centrum stavební mechanizace, DINAZ Zlín nabízí svým zákazníkům a partnerům prodej, servis a půjčovnu malé stavební mechanizace a stavebního nářadí. Jako prodejce působí na českém a převážně pak regionálním zlínském trhu více jak 10 let. Společnost Dinaz se dlouhodobě specializuje na prodej a servis diamantových nástrojů. Nabízí diamantové kotouče a vrtáky té nejvyšší kvality. Spolupracuje s řadou ověřených dodavatelů a výrobců.
prodejna-dinaz-zlin-louky-uvod.jpg

Mezi nabídku zlínské společnosti Dinaz patří také speciální stavební práce. Nabízí jádrové vrtání, řezání pilou stěnovou, lanovou, i ruční, dále pak spárové řezání i další stavební odborné práce. Veškerou činnost provádí s technikou a nářadím, které je možné zakoupit v prodejně centra stavební mechanizace ve Zlíně-Loukách.

Pracovníci centra stavební mechanizace ve Zlíně jsou připravení nabídnout profesionálům tu nejlepší stavební techniku a kutilům poradit a doporučit takové nástroje, s nimiž bude práce snadná, ale kvalitní. Navštivte naši prodejnu.

Od 7.30-15.30 hod. přijímáme na čísle 577 219 357 i tel. objednávky. Vaše dotazy a přípomínky posílejte na e-mailovou adresu obchod@naradizlin.cz
Elektronický obchod NářadíZlín.cz © 2011-2017, adresa prodejny a skladu: Zlín-Louky, třída Tomáše Bati 364 (vedle čerpací stanice OMV).